Yılmaz Vural’dan Liglerle İlgili Açıklama

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural liglerin verilen aradan sonra yeniden başlaması ve gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yılmaz Vural liglerin 12 Haziran’da başlayacağının açıklanmasının ardından Federasyon Başkanı Nihat Özdemir’e yalpan eleştirilerin haksız olduğunu söyledi. Vural ligler başlamazsa futbol biter şeklinde ifade etti.

Bir gazeteye açıklamalarda bulunun tecrübeli teknik adam bazı futbolcuların maça çıkmak istemediklerini söylediklerini belirtti. Bir futbolcunun 2.5-3 milyon Euro para alıp oynamam demesinin uygun olmadığını söyledi.

Korona Virüs Futbolu Zincirleme Etkiledi

Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural korona virüsün futbolu zincirleme etkilediğini belirtti. Vural ilk olarak maçların oynanamaması ile abone kaybeden yayıncı kuruluşun kulüplere ödeme yapmadığını söyledi. Ardından kulüplerin oyunculara ve teknik ekibe ödeme yapamadığını söyleyen Vural olayların birbirini etkilediğini belirtti.

Oyuncuların paralarını alıp maçlara çıkmam demesinin uygun olmadığını belirten tecrübeli teknik adam kendilerinin liglerin devam etmesinden yana olduklarını ekledi. Ayrıca Vural Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’i liglerin başlaması ile ilgili karardan dolayı eleştirenlerin haksız olduklarını ifade etti.

Güncel Yazılar

Comments are closed.