Akhisarspor’da Kovid-19 Testleri Negatif Çıktı

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımı oyuncularına, teknik heyete ve kulüp çalışanlarına yeni tip koronavirüse (Kovid-19) testi yapıldı. Test sonuçları heyecanla bekleniyordu. Sonuçlarla ilgili olarak yapılan açıklamada Akhisarspor ile ilgili hiçbir çalışanda korona virüs tespit edilmediği ve tüm sonuçların negatif çıktığı belirtildi.

Sonuçlar Negatif

Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde futbolculara ve çalışanlara korona virüs testi yapıldı. Yapılan Kovid-10 testinin sonuçları açıklandı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada futbolcuların, teknik ekibin ve kulüp personelinin hiçbirinde Kovid-19’a rastlanmadığı belirtildi. Yapılan açıklamada yapılan testlerin tümünün negatif çıktığı ifade edildi.

Akhisarspor oyuncuları ve teknik heyet tesislerde dışarıya kapalı izole bir ortamda sonuçların açıklanmasını bekledi. Sonuçların açıklanmasının ardından takım sahada çalışmalarına başlayacak. Böylece Akhisarspor 12 Haziran’da başlayabileceği söylenen lig maçlarına hazırlıklarını tamamlamış olacak.

Güncel Yazılar