Yılmaz Vural Sezonun En Önemli Haftası

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinde Akhisarspor Süper Lig’e çıkma hattının 2 puan gerisinde bulunuyor. Son 2 haftaya üst üste 3 galibiyetle giren Akhisarspor’da teknik direktör Yılmaz Vural bu haftanın sezonun en kilit haftası olduğunu söyledi.

Yılmaz Vural ligde 7 takımın Süper lig iddiasının bulunduğunu ve bu hafta Boluspor’a konuk olacakları söyledi.  Vural kolay bir deplasmana çıkmayacaklarını belirtti. Karagümrük, Adana Demirspor ve Bursaspor’un da bu haftaki maçlarının çok kolay olmadığını ifade eden Vural bu haftaki maçların düğümü çözeceğini söyledi.

60 Puana Ulaşıp Bekleyeceğiz

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural hedeflerinin öncelikle 2 maçta galibiyet elde etmek ve 60 puanı almak olduğunu belirtti. Vural 60 puana ulaşıp ardından da rakiplerinin sonuçlarını bekleyeceklerini ifade etti.

Son oynadıkları maçlarda Arnavut yıldızı Cikalleshi’yi formsuz olduğu için kadroya almadıklarını ifade etti. 26 oyuncu ile kampa girdiklerini maçın ilk 11’inin son 1 saatte belli olduğunu söyleyen Vural Cikalleshi’nin kadro dışı olmadığını formda olduğunda oynatılacağını söyledi.

Güncel Yazılar