Akhisarspor Süper Lig Ümidini Koruyor

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımı son iki hafta aldığı Cesar Grup Ümraniyespor ve İstanbulspor galibiyetleri ile 51 puana ulaştı. Alınan bu puan ile Süper Lig’e çıkma ümitlerini koruyan takım bu konuda daha fazla istekle maçlara çıkamaya hazırlanıyor.

Akhisarspor, rakiplerinin kalan 3 maçta birbirleriyle oynamasının avantajını kullanarak hedefine ulaşmak istiyor. Çıkacağı 3 maçın 3’ünü de alarak rakiplerini bir an önce geride bırakarak Süper Lig’e çıkmak istiyor.

Akhisarspor’un Süper Lig’e Ulaşması İçin 3 Maç

Ege temsilcisi Akhisarspor takımının Süper Lig hedefinin gerçekleşmesi için önümüzdeki hafta Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor ile Altay maçının sonucu bekleniyor. Ayrıca lider Hatayspor ile Bursaspor maçı da önemli bir maç olarak görülüyor.

Son maçlar ve Süper Lig’e çıkma konusunda açıklama yapan Akhisar teknik direktörü Yılmaz Vural açıklama yaptı. Vural biz maçları kazanıp aynı zamanda rakiplerimizin takılmasını bekleyeceğiz. 7 takımlı bir yarışın içinde olduklarını söyleyen Vural son 3 maçta hem Play-off’a kalacaklar hem de Süper Lig’e çıkacaklar belli olacak dedi.

Güncel Yazılar