Akhisarspor Süper Lig’e Doğru İlerliyor

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.lig ekiplerinden Akhisarspor bu hafta Ümraniyespor ile karşılaştı. Altay yenilgisinin ardından İstanbul ekibini bir golle yenerek Süper Lig hedefi için yeniden odaklanan Akhisarspor İstanbulspor ile karşılaşacak.

Korona virüs sebebiyle maçlardan önce Covid-19 testi tüm oyunculara ve teknik ekibe yapılıyor. Akhisarspor takımında Altay maçı öncesinde yapılan testte 12 kişide sonuçlar pozitif çıkmıştı. Bu sonuçlardan sonra 2 maçta takımla olamayan Yılmaz Vural, yardımcısı, oyunculardan Burhan Eşer, Vrsajevic ve Ergin Keleş İstanbulspor maçında takımla sahaya çıkacak.

İstanbulspor Karşısında Takımın Başında Olacak

Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural bu hafta oynanacak olan İstanbulspor maçında takımın başında yer alacak. Vural testin pozitif çıkması ile birlikte oyuncularının başında çıkamadığı Altay maçını oyuncularının moralsiz oldukları için kaybettiklerini söyledi.

Bu hafta İstanbul deplasmanında oynayacak olan maçta Akhisarspor’da cezalı olan Rotman ve Musa Nizam ile sakatlıkları devam eden Muhammet Reis, Alperen ile Hasan Ali sahada yer alamayacak.

Güncel Yazılar