Akhisarspor’da Muhammet Reis Sakatlandı

Akhisarspor

ekiplerinden Akhisarspor lige dönme heyecanı yaşarken Muhammed Reis ile ilgili gelen haberle sarsıldı. 3 aylık sürenin ardından sahalara çıkmayı bekleyen Akhisarspor’a kötü bir haber geldi. Başarılı oyuncusu Muhammed Reis’in sakatlık yaşadığı ve 2-3 hafta sahalarda olamayacağı bildirildi.

21 Haziran Pazar günü saat 20.00’de Altay ile karşılaşacak olan Akhisarspor tecrübeli orta saha oyuncusu Muhammet Reis sıkıntısı yaşanıyor. Oyuncunun antrenman sırasında sakatlanması sonucunda tedaviye alına oyuncunun arka adalesinde yırtık meydana geldiği belirtildi.

Muhammet Reis Birkaç Hafta Yok

Akhisarspor takımının başarılı orta saha oyuncusu Muhammed Reis’in antrenman sırasında arka adalesinde yırtık meydana geldiği belirtildi. Oyuncunun birkaç hafta sahalara çıkamayacağı öğrenildi.

36 yaşındaki Muhammet, Akhisar’da 12’si ilk 11’de olmak üzere toplamda 19 maça çıktı.  Muhammed maçlara 2-3 hafta çıkamayacak. Ayrıca arka adalesinde problem olan Bertuğ ve antrenmanda oynana çift kale maçta sol el başparmağı çatlayan Burhan ise forma giyebilecek.

Güncel Yazılar