Akhisarspor’da Korona Virüs Şoku

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımında yapılan korona virüs testleri pozitif çıktı.  Teknik direktörü Yılmaz Vural ve futbolcular Burhan Eşer, Ergin Keleş ile Vrsajevic dahil olmak üzere toplam 12 kişinin korona virüs (Covid-19) testleri pozitif çıktı. Akhisarspor, Altay ile yapacağı maç için İzmir’e geldi.

Akhisar’da Altay maçı öncesi yapılan korona virüs testleri teknik Direktör Yılmaz Vural ve 3 futbolcu dahil 12 ismin korona virüs testi pozitif çıktı.  Takım oyuncuları yapılacak maç için İzmir’de konaklayacakları otele takım otobüsüyle giriş yaptı.  Akhisarspor’un futbolcularını ve teknik ekibini az sayıda Akhisarsporlu taraftar karşıladı.

Sağlık Durumları İyi Olan Takım İzmir’e Geldi

Akhisarspor Kulübü Başkanı Fatih Karabulut, korona virüs testinin sonuçlarının ellerine ulaştığını ve  12 kişinin testinin pozitif çıktığını belirtti.  Karabulut yaptığı açıklamada 3 futbolcunun, teknik ekipten 2 kişinin ve 7 personelin sonucunun pozitif çıktığını söyledi.

Korona virüs testi pozitif çıkan oyuncuların ve çalışanların Akhisar Devlet Hastanesi’nde karantinaya alındığını belirten Karabulut maçın oynanması ile ilgili hiçbir sıkıntının bulunmadığını belirtti. Akhisarspor ile Altay maçı 21. Haziran Pazar günü saat 20.00’de oynanacak.

Güncel Yazılar