Akhisarspor Korona Virüs Testinden Geçti

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımı oyuncuları ve teknik ekibi korona virüs testi yaptırdı. 19 Mart’ta ara verilen lig maçlarının 12 Haziran’da başlayacağının duyurulmasının ardından sahalara antrenman yapmak üzere indi.

Takımın antrenmanlara başlamasından önce İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışanları koruyucu kıyafetler giyerek Yılmaz Atabarut Tesisleri’ne geldiler. Burada tesislerde kalan futbolcular, teknik adamlar ve çalışanlar testten geçirildi. Akhisarspor tesislerde toplanırken henüz topla antrenmanlara başlamadı. Sosyal mesafe kuralına uyularak bireysel çalışmalara devam edildi.

Test Sonuçları Bekleniyor

Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde korona virüs testinden geçirilen Akhisarspor futbolcuları ve çalışanlarının sonuçları bekleniyor. Gelecek sonuçlara göre takım bireysel çalışmadan topla taktik çalışmasına geçecek.

Oyuncuların ve çalışanların tesislere kapandığı ve dışarı çıkmadıkları, dışarıdan da kimsenin içeri girmediği belirtiliyor. Korona testi için gelen sağlık çalışanlarının ise özel korumalı kıyafetler giyerek tesislere girdiği ve testleri uyguladıkları görüldü.

Güncel Yazılar: