Yılmaz Vural Son Düdüğe Kadar Devam

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural 19 Haziran’da başlayacak olan lig maçları ve takımın durumunu değerlendirdi.

Yılmaz Vural ligde uzunca bir aradan sonra yeniden başlayacak olan yarışta son düdüğe kadar şampiyonluk mücadelesinin devam edeceğini söyledi. Ligde mücadele eden 8 takımın başarılı olmak için iddialı olduklarını belirten Vural takımların puanlarının birbirine çok yakın olduğunu belirtti.

Takımla Müthiş Birliktelik

Süper Lig’e çıkma konusunda iddialı olan Akhisarspor takımının tecrübeli teknik direktörü Yılmaz Vural pandemi sürecinde tesislere karargah kurduklarını ve 3 aydır tesislerden bir dakika bile ayrılmadığını söyledi. Takım oyuncuları arasında bu süreçte müthiş bir birliktelik oluştuğunu da belirten Vural bu emeklerin sonunda Süper Lig’i kazanacaklarını ifade etti.

Yılmaz Vural Süper Lig’de ve Play-Off’da mücadelenin son düdük çalana kadar devam edeceğini belirtti. Akhisarspor olarak 3 aylık öncesinde güzel bir seri yakaladıklarını yeniden başlayacak olan maçlarda da bu seriyi yakalamak istediklerini söyledi. Tecrübeli teknik adam 60 puan alan takımın Süper Lig’e çıkacağını 55 puan ve üstündeki takımların da Play-Off oynamaya hak kazanacağını belirtti.

Güncel Yazılar