Akhisarspor’da Fedakarlık Zamanı

Akhisarspor

Akhisarspor’da Fedakarlık Zamanı

TFF 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımı geçen sezonda Play-Off’a kalmış ve Üst lige çıkma konusunda son ana kadar umutlarını korumuştu. Bu umutlarının sona ermesi ile birlikte yeni sezon için hazırlıklarına başlayan kulüp eski oyuncuların borçları yüzünden sıkıntılar yaşıyor.

Bu borçlar yüzünde FIFA tarafından konulan transfer yasağının kaldırılması için adım atmaya karar veren yönetim durumu paylaştır.

Asbaşkan Ali Kuloğlu, kulübün içinde bulunduğu durumu anlattı. Eski oyunculara olan borçlar sebebiyle yeni transfer yapamadıklarını ifade eden Kuloğlu geçen sezonu maalesef eksi olarak bitirdiklerini belirtti.

8 milyon 523 bin liralık borcu oyuncularla konuşarak 3 milyon 290 bin liraya indirdiklerini ve bu borcu ödemek zorunda olduklarını belirten asbaşkan sonrasında yeni sezona bakabileceklerini söyledi.

Acil Bu Borcu Ödememiz Lazım

Akhisarspor Asbaşkan Ali Kuloğlu yaptığı bilgilendirmede FIFA’nın transfer yasağını kaldırması için eski futbolculara 3 milyon 290 bin lira ödeme yapmaları gerektiğini ifade etti.

Belediyenin takıma mümkün olduğunca destek çıktığını ve personel verdiğini belirten Kuloğlu bu konuda herkesten destek beklediklerini söyledi.

Güncel Yazılar