Akhisarspor Transfer Konusunda Oldukça Rahat

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor Süper Lig’e çıkma şansını son anda kaçırdı. Play-Off’a kalan ekip çıktığı son maçta Fatih Karagümrük’e yenilince elenerek üst lige çıkma hayali sona ermiş oldu.

Akhisar ekibi sezonun tamamlayınca önümüzdeki sezonun hazırlıklarına başladı. Takımda sözleşmesi biten 3 oyuncu serbest kaldı. Ergin Keleş, Muhammet Reis ve Eray Ataseven sezon sonunda sözleşmelerinin bitmesi ve yeniden masaya oturulmaması sebebiyle serbest kaldı. Bunun yanında takımda forma giyen 25 oyuncunun sözleşmesinin devam ettiği bildirildi.

İç Transferde Sıkıntı Yok

Akhisarspor yönetimi sözleşmesi biten 3 oyuncu ile yola devam etmeme kararı alırken takımın geri kalan kısmının sözleşmelerinin devam etmesi sebebiyle oldukça rahatladı. Çok rahat bir transfer dönemi geçiren Akhisarspor elindeki 25 futbolcu ile sezona başlayacak.

Aynı zamanda transfer yasağı bulunan Akigolar’ın başında bulunan Başka Fatih Karabulut ise başkanlıktan ayrılmayı düşünüyor. Bu konuda son kararın yapılacak olan kongrede verileceği belirtildi.

Güncel Yazılar

Comments are closed.