Akhisarspor, TFF Kararını Bekliyor

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor yeni sezon transferlerinde dış transferleri beklemeye aldı. TFF’ye üst lige çıkma konusunda yapılan başvurunun sonuçlanmasını bekleyen Akhisar yönetimi bulunacakları lige göre transfer yapmaya karar verdi.

Dış transferleri bir süre beklemeye alan Akhisar yönetimi TFF’nin kararını bekliyor. Süper Lig’i son anda kaçıran ekip korona virüsten en çok etkilenen takımlar arasında yer alıyor. Bu sebeple TFF’ye başvuruda bulunarak üst lige çıkma talebinde bulunan yönetim gelecek sonuca göre hareket edecek.

İç Transferde Sorun Yok

TFF 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor yeni sezon için iç transfer çalışmalarına devam ediyor. Kulüp başkanı Fatih Karabulut takımda sözleşmeleri biten Muhammet Reis ile Ergin’in ayrıca Erhan’ın takımdan ayrıldığını belirtti. Karabulut iç transferde sorunlarının olmadığını isteyenin takımdan gitmek için kapıların açık olduğunu belirtirken oyuncularının burada mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Pandemi döneminden çok fazla etkilendiklerini belirten başkan Karabulut Adana Demirspor ve Bursaspor ile birlikte TFF’ye yaptıkları başvurunun sonucunu beklediklerini söyledi. Fatih Karabulut TFF’nin bu isteklerine duyarsız kalacağını düşünmediklerini belirtti.

Güncel Yazılar