Akhisarspor ve Bursaspor’dan TFF’ye Ziyaret

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor ve Bursaspor Play-Off’a katılmış ve Süper Lig hayallerine son anda elveda demişlerdi. Bu iki takımın temsilcileri pandemi dolayısıyla yaşanan sıkıntılar sebebiyle üst lige çıkarılmalarını talep ettiler. Temsilciler bu konuda haklarını aramak üzere Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’i ziyaret etti.

Ahkisarspor Kulübü başkanı Fatih Karabulut ve Bursaspor Başkanı Mesut Mestan TFF başkanı Nihat Özdemir’i ziyaret ederek içinde bulundukları durumu aktardılar. Riva’da gerçekleşen görüşmede korona virüs sebebiyle ligden düşmelerin kaldırılması sebebiyle üst lige çıkamayan takımlara da bu hakkın verilmesini istediler.

Süper Lig Bu Yıl 24 Takımlı Olsun

Fatih Karabulut ve Mesut Mestan alınan kararla Süper Lig’in 21 takımla oynanmasına karar verilmesinin üzerine üst lige çıkmak için mücadele eden takımlara da bir hak verilmesini talep ettiler. Süper Lig’in 24 takımla oynanmasının istendiği görüşmede Akhisarspor başkanı Fatih Karabulut adaletli davranılmasını istiyoruz, düşene pandemi var da çıkana yok mu şeklinde konuştu.

Güncel Haberler