Akhisarspor’da Ayrılıklara Devam

Akhisarspor

Akhisarspor’da Ayrılıklara Devam

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımı geçen sezon üst ligi kıl payı kaçırmanın ve ardından transfer yasağını kaldıramamasının sonucunda birçok oyuncusunu kaybetti. Takımdaki oyuncular tek tek ayrılmaya başladı.

Kulübün FIFA tarafından kesinleşmiş 1.7 milyon Euro borcu bulunuyor. Eski futbolcularına yapamadığı ödemelerden dolayı transfer yasaklısı olan Akhisar takımındaki oyuncularda takımı bırakarak kendilerine yeni takımlar bulmaya başladı.

Akhisar Ekibinden Ayrılanlar

Akhisarspor takımından bu sezonun başında Muhammet, Gökhan, Ergin, Onur, Erhan, Tolga, Aykut ve son Cocalic takımdan ayrılmıştı. Son yapılan açıklamalarla Burhan Eşer ile Uğur Arslan Kuru da takımdan ayrıldıklarını duyurdu.

Burhan takım arkadaşları ile vedalaşarak ayrılırken oyuncunun adı Hekimoğlu Trabzon’la anılıyor. Uğur Arslan Kuru da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kulüp ile sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini söyledi.

Akhisar yönetimi olağanüstü kongreye gitme kararı aldı.  Takım ligin ilk maçına 14.09.2020 Pazartesi günü saat 19.00’da Tuzlaspor ile karşılaşacak. Maç Spor Toto Akhisar Stadyumu’nda oynanacak.

Güncel Yazılar

Comments are closed.