Akhisarspor’da Cocalic de Ayrıldı

Akhisarspor

Akhisarspor’da Cocalic de Ayrıldı

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımında yaprak dökümü devam ediyor. Oyuncular yeni sezon öncesinde kulüple görüşerek ayrılık kararı alıyor.

Kulübün FIFA’dan gelen kulüp yasağının bulunması sebebiyle bu yasağı maddi sıkıntılar sebebiyle kaldıramaması ve takım oyuncularına geçen sezondan kalan ödemelerini yapamaması sebebiyle oyuncular tek tek takımdan ayrılmaya başladı.

Takımdan ayrılanlara bir yeni oyuncu daha eklendi. Stoper Edin Cocalic’in son günlerde Altay takımı ile temasa geçtiği biliniyordu. Oyucu Akhisar ile olan sözleşmesini feshederek yeni takımı ile görüşmelerine devam ediyor.

Takımdan Ayrılanlar

Akhisarspor Kulübü bu gidişi durdurmak ve yeni yönetim ile maddi olarak biraz daha toparlamak amacıyla kongre kararı aldı. Kongrenin ardından gelecek yeni yönetimin transfer yasağını kaldırma konusunda farklı adımlar atabileceği de gelen haberler arasında bulunuyor.

Akhisar ekibinden daha önce ayrılan oyuncular arasında Muhammet, Erhan, Tolga, Onur, Aykut, Ergin ve Gökhan bulunuyor. Son ayrılık ise Cocalic’in sözleşmesini feshetmesi ile yaşandı. Takımdaki en istikrarlı oyuncular arasında gösterilen Cocalic 1,5 yıldır takımda görev yapıyordu.

Yeni sezon çalışmalarına devam eden Ege temsilcisi bu sezonun ilk maçında 14 Eylül Pazartesi günü Tuzlaspor’u ağırlayarak sezona merhaba diyecek.

Güncel Yazılar