Ergin Keleş ve Muhammet Reis Akhisarspor’dan Ayrıldı

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor yeni sezon hazırlıkları yaparken ayrılıklar yaşadı. Takımdan sözleşmeleri sona eren Muhammet Reis ve Ergin Keleş ayrıldı.

Sözleşmeleri son eren iki oyuncunun takımdan resmen ayrıldığı duyuruldu. Konu hakkında açıklama yapan Akhisarspor kulüp başkanı Fatih Karabulut sözleşmesi biten Ergin Keleş ve Muhammet Reis ile yollarını ayırdıklarını ancak yine sözleşmesi sona eren Eray Ataseven ile masaya oturacaklarını açıkladı.

Cem Kavçak ile Yeni Sezona Başlanacak

Akhisarspor yeni sezon hazırlıklarını yaparken öncelikle Yılmaz Vural ile yollarını ayırdıktan sonra masaya oturdukları Cem Kavçak ile imzaları attı. Ardından sözleşmeleri biten oyuncularla ilgili kararlarını verdi. Bu oyunculardan ikisi sözleşmelerinin bitmesi sebebiyle takımdan ayrıldıklarını belirttiler.

33 yaşındaki forvet oyuncu Ergin Keleş ile 36 yaşındaki Muhammet Reis alınan kararla sözleşmelerini yenilemeden takımdan ayrılmış oldular. Ergin Keleş takımla çıktığı 23 maçta 3 gol atarken Muhammet Reis 21 maça çıktı.

Eray Ataseven ve Erhan Çelenk’in de sözleşmeleri sona erdi. Bu iki oyuncu ile ilgili de karar verilmesi bekleniyor.

Güncel Yazılar