Akhisarspor Süper Lig’e Adım Atıyor

Akhisarspor

Akhisarspor ekibinin teknik direktörü Yılmaz Vural Fatih Karagümrük ile yapılan maçın ardından iddialı konuştu. Oldukça çekişmeleri geçen maç 3-3 sona erdi. Vural bu maçın rövanşında onları çok zor bir maçın beklediğini söyledi. Müthiş bir rövanşın kendilerini beklediğini belirten Vural avantajlı taraf olduklarını söyledi.

Maç ile ilgili değerlendirmede bulunan teknik direktör 18.dakikadaki penaltı kararından sonra takımın performansının düştüğünü belirtti. Maçın 19.dakikasında sıkıntı yaşanan sıkıntı ile birlikte oyuncuyu değişikliği yapmak zorunda kaldıklarını ifade etti.

Maçta 35.dakikadan sonra maç 1-1 sonuçlandı. İkinci yarıda ise 80.dakikada Koray’ın golü ve 90+4.dakikada atılan gol ile birlikte Akhisarspor ekibi maçı 3-3 bitirdi.

Herkes Aynı Hedefe Kilitlendi

Akhisarspor ekibinin teknik direktörü Yılmaz Vural Fatih Karagümrük ekibi ile çıkan maçta rakiplerinin çok iyi olduğunu vurguladı.  Yılmaz rakiplerinin uzun oyun oynadığını ve oyuncuları içerisinde pozisyon hazırlayanların bulunduğunu belirtti.

3-3 berabere biten maçın kendileri için avantaj olduğunu belirten Yılmaz Vural oyuncularını kutladığını ve en büyük arzularının finale kalmak olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar