Teknik Direktör Yılmaz Vural Fatih Terim Şansı İstedi

Akhisarspor

Akhisarspor’un tecrübeli çalıştırıcısı teknik direktör Yılmaz Vural takımını Süper Lig’e nasıl yükselteceği konusunda çalışmalarına takımı ile birlikte devam ediyor.

Teknik adam bu hafta oynanacak olan Keçiörengücü maçından önce açıklamalarda bulundu. Ligin son haftasına girildiğinde Akigolar 57 puanla ligde 4.sırada yer alıyor. Takımın tecrübeli çalıştırıcısı Vural 60 puana ulaşarak ilk 2 sıraya yükselme konusunda Allah’tan Fatih Terim şansı istedi.

Yılmaz Vural Hedefini Açıkladı

Akhisarspor ekibinin başında bulunan Teknik direktör Yılmaz Vural bu hafta çıkacakları Keçiörengücü maçını kazanarak Süper Lig’e nasıl çıkacakları ile ilgili planlarını açıkladı. Bu konuda açıklama yaparken Allah Fatih Terim Şansı versin şeklinde bir ifade kullandı.

A Milli Takım’ın Fatih Terim döneminde İzlanda’yı tek golle yenmesinin ardından diğer maçları beklemesini hatırlattı. Kazakistan’ın Letonya’yı yenmesi ile birlikte 2016 Avrupa Şampiyonası’na gitmesin değinerek bu şansı istediğini belirtti.

Vural,  Keçiörengücü maçını kazandıktan sonra Erzurumspor ve Adana Demirspor’un puan kaybetmesini bekleyeceklerini ifade etti.

Güncel Yazılar