Akhisarspor Finale Doğru İlerliyor

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyou 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor ile Fatih Karagümrük Play-Off’ta karşı karşıya geldi. Akhisar ekibi 3 kez mağlup olarak ayrıldığı Fatih Karagümrük deplasmanından bu kez 3-3 berabere ayıldı. Böylece Akigolar final kapısını aralamış oldu.

Maçta son golün atılması ile birlikte Yılmaz Vural ve teknik ekip büyük bir mutluluk yaşadı. Bu mutlulukla teknik adam kendini yerlere attı.

İstanbul Vefa Stadı’nda oynanan maç seyircisiz oynanması gerekirken stadın dışındaki apartmanların balkonlarında, çatılarında yüzlerce taraftar toplanıp maçı izlemeye başladı. Bu durumu Akhisarlılar Futbol Federasyonu temsilcisine rapor etti.

Yılmaz Vural Kendini Yerlere Attı

Akhisaspor maçın 90+4.dakikasında attığı gol ile birlikte büyük bir avantaj yakalamış oldu. Karagümrük ekibinin ev sahipliği yaptığı maçtan 3-3 berabere ayrılan Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural büyük mutluluk yaşadı.

Maçta 3 kez yenik duruma düşüp 90+4.dakikada maçı deplasmanda berabere bitiren ekip teknik direktörü ile birlikte büyük bir mutluluk yaşadı. Son golün atılması ile birlikte Vural kendini yerlere atarak büyük bir sevinç yaşadı.

Güncel Yazılar