Akhisarspor Süper Lig İçin Çıkış Arıyor

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor son günlerde talihsizlikler yaşamaya devam ediyor. Geçen hafta çıkacağı Altay maçı öncesinde takım oyuncularına ve teknik ekibe yapılan Covid-19 testinin 12 kişide pozitif çıkması sebebiyle sıkıntılar yaşanıyor.

Teknik direktör Yılmaz Vural, yardımcısı, oyunculardan Burhan Eşer, Ergin Keleş, Vrsajevic ile birlikte kulüpteki diğer çalışanlarla birlikte 12 kişide korona virüs testi pozitif çıktı. Altay maçına teknik direktör Yılmaz Vural olmadan çıkan takım Altay’a 3-1 yenildi.

Ümraniyespor Maçında Takımın Başında Olmak İstiyor

Bu hafta Cesar Grup Ümraniyespor’u konuk edecek olan Akhisarspor takımının teknik direktörü Yılmaz Vural takımın başında maça çıkmak istiyor. Spor Toto Akhisar Stadı’nda saat 20.00’de başlayacak olan maçı Yasin Kol yönetecek.

Yılmaz Vural ve futbolcular Burhan, Ergin, Vrsajevic Ümraniye maçına çıkmak üzere haber bekliyor. TFF’ye yapılan başvurunun bir an önce sonuçlanması bekleniyor.

Akhisarspor Ümraniye maçına Cocalic, Muhammet Reis, Hasan Ali olmadan çıkacak. Oyunculardan Alperen’in durumu ise belirsizliğini koruyor.

Güncel yazılar