Akhisarspor Hazırlık Maçı İçin TFF’den Haber Bekliyor

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor 19 Haziran’da başlaması konusunda karar alınan lig maçları öncesinde hazırlık maçı yapmak istiyor. Kulüp yetkilileri bu konuda başvuruda bulundukları Türkiye Futbol Federasyonu’ndan onay bekliyor.

Korona virüs salgını sebebiyle yaklaşık olarak 3 aydır oynanmayan lig maçlarının yeniden başlaması konusunda TFF 19 Haziran tarihini açıkladı. Kulüpler bu tarihe kadar hazırlıklarına devam edecekler.  Antrenmanlarına devam eden kulüpler bir taraftan da hazırlık maçı yapmak üzere istekte bulundular.

Akhisarspor da Özel Maç İsteğinde Bulundu

Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural 3 ayın ardından başladıkları antrenmanlara tüm hızıyla devam ettiklerini belirtti. Vural uzun süre ara verilmesi sebebiyle oyuncuların maçlara tam olarak hazırlanmış olarak çıkmaları için özel maçlar yapmaları gerektiğini ifade etti.

Yılmaz Vural özel maç için Denizlispor, Göztepe ve Menemenspor’la bir karar alıp bu konuda  TFF’ye başvurduklarını söyledi. Vural başvurularını yaptıklarını ve TFF’den haber beklediklerini ifade etti.

Güncel Yazılar

Comments are closed.