Yılmaz Vural’dan Spor Sohbetleri

Akhisarspor

Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural Konya Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı Spor Sohbetleri programına konuk olarak katıldı. Youtube’den yayınlanan programda konuşan Vural Konyaspor’un örnek bir kulüp olduğunu ve iki kez bu takımla çalıştığını söyledi. Konya’da taraftarın takımına sahip çıktığını belirten Vural Konya’yı çok sevdiğini ifade etti.

İki farklı dönemde Konyaspor’da görev yaptığını ifade eden Yılmaz Vural bu takımla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.  İlk teknik direktörlüğünü 1998 yılında yapan Vural diğer görevini ise 2010-2011 sezonunda yaptı.

Konyaspor Süper Lig’e Yakışıyor

Tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural verilen aradan sonra lig maçlarının başlamasından önce Konya Büyükşehir Belediyesi’nin YouTube üzerinden yaptığı Spor Sohbetleri programına katıldı. Programda Konya’da görev yaptığı dönemleri anlatan Vural Konya’ya olan sevgisinden bahsetti. Konya’nın çok modern bir şehir olduğunu söyleyen Yılmaz Vural Mevlana’ya gidince farklı bir dünyaya girdiğini belirtti.

Akhisarspor takımının başında bulunan Yılmaz Vural Konyaspor’un teknik direktörü Aykut Kocaman’a sahip çıktığını da söyledi. Aykut Hoca ile görüştüklerini belirten Vural Konya’nın hocalarına sahip çıktığını ve çok sık hoca değiştirmediklerini de ekledi. Yılmaz Vural Konyaspor’un Süper Lig’e çok yakıştığını ifade etti.

Güncel Yazılar