Yılmaz Vural Toparlamaya Çalışıyor

Yılmaz Vural

Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural Play-Off maçları ile Süper Lig’e yükselme hedefinin gerçekleşmemesi üzerine çok fazla üzüldü.

Fatih Karagümrük  takımı ile çıkılan rövanş maçını kazanarak 1 yıl aradan sonra yeniden Süper Lig’e çıkmayı planlayan Akhisarspor ekibi 1-0’lık yenilgi ile adeta yıkıldı. Takımın tecrübeli teknik direktörü Vural ise bu yenilgiden sonra bir süredir kendine gelmeye çalışıyor.

Çok fazla üzüldüğünü ifade eden teknik adam bu takımın ve bu oyuncuların hedefe ulaşamamasının kendisini çok fazla üzdüğünü ifade etti.

Korona Virüs Vakası Büyük Yara Açtı

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor ligi 4.sırada bitirerek Play-Off’a kaldı. Buradaki maçlarda da Fatih Karagümrük ile önce 3-3 berabere kaldıktan sonra rövanş maçında 1-0 yenilgi aldı. Bu yenilgi ile Süper Lig hayaline veda eden ekibin teknik direktörü Yılmaz Vural değerlendirmede bulundu.

Yılmaz Vural Altay maçı öncesinde yaşadıkları korona virüs testinin pozitif çıkması ve maça çıkamamalarının takımda çok büyük yara açtığını belirtti.

Altay maçındaki yenilgiden sonra takımın toparlaması ve ilk 2’ye çıkmalarının oldukça zor olduğunu belirten Vural bazı şeyler olmayınca olmuyor şeklinde konuştu.

Güncel Yazılar