Vural Akhisar’ı Çok Seviyorum Dedi

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımını bu sezon çalıştıran tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural’ın takımla devam edip etmeyeceği henüz kesinleşmedi. Teknik Direktör Yılmaz Vural kariyeri ve gelecek sezon ile ilgili olarak konuştu.

Tecrübeli teknik adam Süper Lig’e ulaşmanın kendileri için hedef olduğunu ama bu hedeflerine korona virüs sebebiyle ulaşamadıklarını söyledi. Yılmaz Vural korona virüsün kendilerine çok büyük sıkıntı oluşturduğunu, emek verdiklerini ama başaramadıklarını ifade etti.

Önümüzdeki sezon ile ilgili olarak net bir durumun olmadığı belirten Vural Akhisar’ı sevdiğini ve Akhisarspor camiasının çok değerli olduğunu söyledi.

Akhisarspor’da Transfer Görüşmeleri Haftaya

TFF 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor yönetimi bu sezon sonunda sözleşmesi biten Muhammet Reis, Ergin Keleş, Eray ile sözleşmelerini yenilemedi. Transfer yasağı bulunan Akhisarlı oyuncular Avdija Vrsajevic, Milan Lukac ile yönetim yeniden masaya oturacak.

Bu oyuncularla masaya oturacak olan yönetim sözleşmelerini yenileyecek. Yönetim 2 milyon Euro’ya varan transfer yasağını kaldırmak için hazırladığı planları devreye sokacak.

Güncel Yazılar