Elazığspor Gökhan’ı İstiyor

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 2.Lig ekiplerinden Elazığspor Akhisarspor takımının başarılı kalecisi Gökhan Değirmenci‘yi transfer listesine aldı. Bordo-beyazlı takım birçok tecrübeli kaleci ile birlikte Gökhan’ı da transfer konusunda takibe aldı.

Elazığspor Kulüp başkanı Selçuk Öztürk önümüzdeki yıl şampiyonluğu hedeflediklerini belirterek yeni takımı buna göre oluşturduklarını belirtti. Bu konuda kaleyi emin ellere teslim etmek amacıyla birçok tecrübeli kaleciyi takibe aldıklarını belirten Öztürk Akhisaspor’un kalesini koruyan Gökhan Değirmenci’yi transferine öncelik verdiklerini söyledi.

Örümcek Adam Gözde Kaleciler Arasında

Akhisarspor takımının kalesini teslim ettiği Gökhan Değirmenci için Elazığspor devreye girdi. Güçlü kaleci lig maçlarının yeniden başlayacağı bu günlerde takımının kalesini korumak için çalışmalarına devam ediyor.

Elazığspor 2020-2021 sezonu için transfer çalışmalarını başlattı. Bu transferlerde özellikle kaleyi teslim edeceği kişi için de liste oluşturdu. Bu listede yer alan kaleciler arasında bulunan Gökhan Öztürk için Yılmaz Vural’ın görüşüne başvurulacağı belirtildi.

Gökhan Öztürk’ün Akhisarspor ile 2022’ye kadar sözleşmesi bulunuyor.31 yaşındaki kaleci futbol kariyeri boyunca 214 maça çıktı ve kalesinde 259 gol gördü.

Güncel Yazılar