Akhisarspor’dan Ayrılıklara Devam

Akhisarspor

Akhisarspor’dan Ayrılıklara Devam

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımı geçen sezon ve Süper Lig’e çıkma ümidini sonlandırarak yeni sezona odaklandı. Kulüp öncelikle kongre kararı alarak ekonomik sıkıntının içinden çıkmayı planlıyor.

Ardından Akhisar ekibinden çok sayıda ayrılmalar olduğu biliniyor. Takımdaki 7 oyuncunun takımla yollarını ayırmasının ardından yeniden bir ayrılık rüzgarı ile karşı karşıya kalınacağı belirtildi.

Takımın dağılma korkusunu yaşayan kulüp yetkilileri bir an önce kongre yaparak ekonomik sıkıntıları bir tarafa bırakıp oyuncularla anlaşma yoluna gidecek.

Cikalleshi ve Rotman ile maddi sebeplerden dolayı yola devam edemeyeceğini açıklayan kulüp yetkilileri bu oyuncular için kulüp arayışını sürdürüyor.

Edin Cocalic’e Altay Talip Oldu

Akhisarspor ekibi dağılma korkusu yaşarken bir an önce sıkıntılarını aşarak yeni sezon çalışmalarına başlamak istiyor. Takım oyuncularından Cocalic için Altay’dan teklif geldiği belirtildi.

Cocalic gelen teklifi kabul ederse Altay’a transfer edilen 4.Akhisarlı oyuncu olacağı belirtildi. Boşnak oyuncu geçen sezon Akhisar’da 33 maça çıktı ve 1 gol attı.

Güncel Yazılar