Akhisarspor’da İki Ayrılık

Akhisarspor

Akhisar’da İki Ayrılık

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor Süper Lig hattına gelmişken son anda Süper Lig’i kaçıran takımın yönetimi transfer yasağı konusundaki belirsizliğin kalkmasını bekliyor. Bu sırada takımdan da kopmalar devam ediyor.

Akhisar’dan daha önce Erhan, Gökhan, Ergin, Muhammet Reis ve Tolga ayrılmıştı. Bu oyunculardan sonra takımın asları arasında gösterilen iki oyuncu Aykut ve Onur da takımla ipleri kopardı.

Akhisarspor’da 5 sezondur forma giyen iki oyuncu aldıkları kararla takıma veda ettiler.

Ayrılıklar Sürüyor

Akhisarspor ekibinin transfer yasağının bulunması ve yasağın kalkması konusundaki belirsizlik sebebiyle takım oyuncuları arasından 7 oyuncu takımla bağlarını kopardı.

Kulüp takımdaki iç transferlerde yabancı oyuncularla görüşmelerini tamamladı ve Lukac, Vrajevic, Cocalic ve Bjarnason’la yeniden anlaşmaya vararak imzalar atıldı. Bunun yanında Cikalleshi ve Rotman’a da teklif sunulacağı belirtildi. Yönetim iç transferde Eray ile de sözleşmesini yenilemişti.

Süper Lig’e çıkma hayalini Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu’na yapılan başvuru sebebiyle devam ettiren Akhisar çıkacak sonuca göre adım atacak.

Güncel Yazılar