Akhisarspor Sponsorluk İçin Masaya Oturdu

Akhisarspor

Akhisarspor Sponsorluk İçin Masaya Oturdu

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor forma için reklam verecek olan sponsoru ile sözleşme imzaladı.

Ligin başlamasına günler kala takımlar sezonun tüm hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. Akhisar ekibi forma için sporsorluk çağrısında bulunmuştu. Bu çağrıya Köfteci Ramiz’den ilk cevap gelince forma için sponsorluk sözleşmesi için masaya oturuldu.

Yapılan sözleşmeye göre Akhisarspor takımının çıktığı tüm maçlarda Köfteci Ramiz işletmesinin logosu oyuncuların formalarının göğüs kısmında yer alacak.

Sözleşme Tesislerde İmzalandı

Akhisarspor takımının forma sponsoru olmaya aday olduğunu açıklayan Köfteci Ramiz ile yapılan sözleşme Akhisar Belediyespor Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde yapılan törenle imzalandı.

Törene Köfteci Ramiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Av. Birtan Taşkınlar ile Bülent Taşkınlar katılırken Akhisar’ı temsilen Asbaşkanı Ali Kuloğlu katıldı.

Asbaşkan Ali Kuloğlu imza töreninde bir konuşma yaptı. Yapılan konuşmada Kuloğlu kulübe üyelik konusunda 2 bin TL karşılığında üyelik çağrısında bulundukları ama bu çağrıya sadece 3 kişinin cevap vererek üye olduğunu söyledi.

İzin çıkması durumunda 18 Eylül Cuma günü kongre yapmayı planladıklarını belirten Kuloğlu kongre ile birlikte üyelere seçme ve seçilme hakkı tanınmış olacaktır dedi.

Güncel Yazılar

Comments are closed.