Akhisarspor Boluspor maç Sonucu 1-0

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig’de bulunan Akhisarspor ile Boluspor arasında oynanan maç Akhisar’ın üstünlüğü ile sonuçlandı. Boluspor’un ev sahipliğinde yapılan maç 1-0 sonuçlanırken Akigolar Süper Lige çıkma ümitlerini son haftaya kadar taşımış oldu.

Maçın tek golünü 5.dakikada Cocalic attı. Boluspor kendi evinde 1-0 kaybettiği maç ile birlikte 30 puanla ligde 15.sırada yer aldı. Akhisar ise 57 puanla 4.sırada yer aldı.

Akhisarspor’da  Son Haftaya Doğru

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural Bolu maçının ardından konuştu. Vural Bolu ekibini sevdiğini belirtti. Maça her iki takımında sahaya çok stresli çıktığını belirten Vural Boluspor’un ligde kalmasına çok mutlu olduğunu söyledi. Yılmaz Vural maçlara çıkarken kimseye eşimiz dostumuz diye bakmadan oynuyoruz şeklinde ifade etti.

Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural takımların rakipleri ile empati yapması gerektiğini söyledi. Vural Play-Off’a kalmaları durumunda kiminle eşleşebileceklerini düşündüklerini belirtti.

Vural oyuncularının 3 aylık çok iyi bir dönem geçirdiklerini söyledi. Arka arkaya 4 maç kazandıklarını belirterek oyuncularının çok zinde olduğunu ve eksik oyuncu yerine bir başkasının oynayabildiğini belirterek oyuncularını kutladığını söyledi.

Güncel Yazılar