Ergin Keleş, Yılmaz Hoca İle İlgili Konuştu

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekipleri arasında yer alan Akhisarspor takımının oyuncularından Ergin Keleş, Yılmaz Vural ile ilgili yaşadıklarını anlattı.

Ergin Keleş bir spor platformuna açıklamalarda bulundu. Oyuncu Yılmaz Vural ile antrenmanlarda yaşadıklarını esprili bir dille anlattı.  Bir medya platformunda yapılan programa katılarak açıklamalarda bulunan Ergin Keleş kendisi ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Yılmaz Vural Çok Sert Bir Hoca

Akhisarspor takımında forma giyen Ergin Keleş katıldığı bir platformda açıklamalarda bulundu. Çok fazla takım değiştirdiği için futbolcuların Evliya Çelebisi olarak kendisini tanıtan Ergin Keleş teknik direktörlerin Evliya Çelebisi olarak da Yılmaz Vural’ı gösterdi.

Yılmaz Vural ile yaptıkları antrenmanların çok sıkı geçtiğinden şikayetçi olan Keleş, Vural ile yaşadıklarını anlattı. Keleş Yılmaz Vural’ın çok caba yakın ve biri olduğunu ve hoşsohbet olduğunu belirtti. Bunun yanında teknik adam olarak bakıldığında Vural’ın çok sert olduğunu söyledi.

Ergin Keleş Yılmaz Vural’ın teknik direktörlük eğitimini Almanya’da almış olmasından dolayı çok katı bir teknik adam olduğunu ifade etti. Keleş antrenmanlar sırasında futbolcuların gözünün yaşına bakmadığını belirttiği Yılmaz Vural’ın ayak tenisi oynarken sakatlanması ile derin nefes aldıklarını söyledi.  Ergin Keleş o andan itibaren Yılmaz Vural’ın bir süre de olsa antrenmanları kenardan takip etmek zorunda kaldığını söyledi.

Güncel Yazılar