Cem Kavçak Hedefe Ulaşacaklarına İnanıyor

Cem Kavçak

Cem Kavçak Hedefe Ulaşacaklarına İnanıyor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımının başına geçen yeni teknik direktör Cem Kavçak bu sezon ile ilgili hedeflerine ulaşacaklarını söyledi.

Yeni sezon öncesinde 7 oyuncunun takımla yollarını ayırdığını ve Cikalleshi’nin de yakında takımdan ayrılacağını belirtti. Bu oyuncuların ayrılmasının ardından yeni ekipte tecrübeli oyuncularla genç oyuncuları harmanlayarak güçlü bir ekip oluşturduklarını ifade etti. Kavçak bu ekiple hedeflerine ulaşacaklarını belirtti.

Zorlu Dönemde Takımın Başına Geçtim

Süper Lig’e çıkmak üzere Play-Off oynayan Akhisarspor takımında ayrılan isimler olmasına rağmen tecrübelilerden ve gençlerden oluşan bir takım kurduklarını söyleyen Kavçak hedeflerine ulaşacaklarını söyledi. Cem Kavçak zorlu bir dönemde takımının başına geçtiğini ve terlerinin son damlasına kadar akıtacaklarını ve emek vereceklerini söyledi.

Transfer yasağının olması sebebiyle takımın desteğe ihtiyacının olduğunu belirten teknik adam Süper Lig’den düşen takımların yaşadığı sorunları yaşamak istemediklerini belirtti. Bu sorunları yaşamamak için herkesin takımın yanında olması gerektiğini ifade etti.

Güncel Yazılar