Akhisarspor’da Yılmaz Vural’ın Oyuncularına Güveniyor

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.lig ekiplerinden Akhisarspor takımının teknik direktörü Yılmaz Vural son günlerde yaşadıkları korona virüs sıkıntılarının moralleri bozduğunu ifade etti.  Vural takımın bütün bu sıkıntıları aşarak ayakta kaldıklarını ve Süper Lig’e ulaşmak için çalıştıklarını söyledi.

Sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulunan Yılmaz Vural Altay maçı öncesinde takıma yapılan Covid-19 testinde kulüpten 12 kişinin testlerinin pozitif çıkmasının ardından tedavi altına alındıklarını söyledi. Vural burada detaylı bir inceleme yapıldığını belirtti

Tedavilerine hemen başlandığını belirten Teknik adam bir sonraki testlerinin negatif çıktığını açıkladı. Sonuçların pozitif çıkması ile ilgili olarak çok sıkıntı yaşadıklarını belirten Vural bunun kasıtlı olarak yapılmış olabileceğini düşündüklerini ifade etti.

Vural Camialaşmak Çok Önemli

Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural camialaşmanın önemi üzerinde durdu. Akhisar’ın başına gelenlerin diğer büyük takımların başına gelmesi halinde ortalığı ayağa kaldıracaklarını ama Akhisarspor’un bunu yapmadığını belirtti. Vural oyuncularının moralinin bozulduğunu ancak onlara güvendiğini ifade etti.

Vural Covid-19 tedavisinden sonra gözünde arpacık çıktığını ardından da Ümraniyespor maçından sonra sevinirken iki ayağının arka adalelerinde kopma meydana geldiğini söyledi.

Güncel Yazılar

Comments are closed.