Akhisarspor’da Taha Arayı Fırsata Çevirdi

Akhisarspor

Bu sezonun başında Süper Lig takımlarından Aytemiz Alanyaspor’dan Türkiye Futbol federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımına transfer olan Taha Yalçıner lige verilen arayı güzel değerlendirdi.

Taha, Akhisar’a geldiğinde yaşadığı sakatlıklar sebebiyle sadece 7 maçta forma giyebildi.  Oyuncu sakatlığının sona ermesi ve kendisini toparlaması için korona virüs sebebiyle verilen arayı fırsat olarak değerlendirdi. 

Sezonun Kalanında Çok İddialı

TFF 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımına transfer olduktan ağır bir sakatlık geçiren Taha Yalçıner, 7 maçta takımın formasını giyebildi. Sakatlığı devam eden 33 yaşındaki oyuncu Süper Lig’de 3 sezon oynayarak istikrarlı bir performans gösterdi. Akhisarspor’a geldiğinde yaşadığı sakatlığı atlatma ve kendini toparlama konusunda lig maçlarına verilen arayı fırsata çevirmeye çalışıyor.

Ümraniyespor ile oynanan maçta kasık tendonu yırtılan Taha uzun tedavi sürecinin ardından iyileşmeyi başardı. Korona virüs sebebiyle verilen arada başarılı oyuncu kendini toparlayıp maçlarda yeniden forma giymeyi planlıyor. Yaklaşık olarak 5 aydır sahalara çıkamayan oyuncu 19 Haziran’da başlayacak olan liglerde kendini göstermek üzere çalışmalarına devam ediyor.

Güncel yazılar