Akhisarspor’da Cem Kavçak Kadroya Güveniyoruz

Cem Kavçak

Akhisarspor’da Kavçak Kadroya Güveniyoruz

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımının yeni teknik direktörü Cem Kavçak yeni sezonda sahaya çıkaracakları takımı değerlendirdi. Oluşturdukları takımda tecrübeli oyuncularla genç oyuncuları harmanlayarak yeni bir kadro oluşturduklarını belirten Cem Kavçak bu kadro ile hedeflerine ulaşacaklarını belirtti. Teknik adam bu konuda inançlarının tam olduğunu belirtti.

Sezona Hazırız Destek Bekliyoruz

Sezon başlamadan önce 7 oyuncusu ayrılan Akhisarspor takımından Cikalleshi’nin ayrılacağı düşünülüyor.  Takımın başına geçen yeni teknik direktör  Cem Kavçak oluşturdukları kadro hakkında bilgi verdi.

Yeni kadroda tecrübeli oyuncularla gençleri bir araya getirdiklerini belirten teknik adam bu kadro ile hedefe ulaşacaklarını söyledi.

Transfer yasağı bulunan kulübün bu yasağının kalkmasının çok mümkün olmadığını ifade eden Kavçak geçen sezon çok şişkin bir kadronun bulunduğunu belirtti.

Geçen sezondaki kadrodan ayrılan olsa da oluşturdukları yeni takıma inançlarının tam olduğunu belirten teknik adam taraftarlardan ve Akhisar halkından destek beklediklerini ifade etti.

Güncel Yazılar