Akhisarspor’da Ayrılık Haberleri

Akhisarspor

TFF 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımında oyunculardan tek tek ayrılık haberleri geliyor. Süper Lig’e çıkma ümidi ile Play-Off mücadelesine giren Akhisar bu mücadeleleri kaybedince yeni sezona hazırlık yapmaya başladı.

Yılmaz Vural’ın teknik direktörlük koltuğundan kalkması ile birlikte yeni teknik direktör Cem Kavçak’la anlaşma sağlandı. Yeni teknik direktörle imzaların atılmasının ardından takımda yaprak dökümü yaşanmaya başlandı.

Transfer yasağı bulunan Akhisar’da ilk olarak Ergin Keleş takımdan ayrıldığını duyurdu. Ardından da Erhan Çelenk’in ayrılık haberi geldi.

Transfer Yasağı Ayrılma Sebebi

Akhisarspor takımında geçen sezonun hayal kırıklığı ile kapanmasının ardından bir de transfer yasağının bulunması takımda ayrılıkların yaşanmasına sebep oldu.

Yılmaz Vural ile anlaşma sağlanamamasının ardından yeni teknik direktör ile sözleşme imzalayan ekipte Ergin Keleş’in ve Erhan Çelenk’in ayrılık haberleri geldi.

Erhan’ın Altay ile görüşme halinde olduğu ve takında transfer haberinin geleceği belirtildi. 31 yaşındaki Erhan bu sezon Akhisarspor forması ile 38 maça çıktı. Bu maçlarda 9 gol atıp 7 de asist yaptı.

Güncel Yazılar