Akhisarspor Güven Tazeledi

Akhisarspor

Akhisarspor Güven Tazeledi

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor sezon öncesinde büyük sıkıntılar yaşamasına rağmen ligin ilk maçında Tuzlaspor‘la 0-0 berabere kalmayı başardı.

Transfer yasağı olduğu için 11 futbolcusu ile yollarını ayırmak zorunda kalan Akhisar’ın ilk maçında yenilgi almaması takımın kendine güvenini yeniden kazanmasını sağladı.

Yeni sezonun ilk maçına altyapıdan genç oyuncuların ağırlıkta olduğu bir kadro ile çıkan Akhisar bu maçta berabere kaldı.

 Fatih Karabulut Değerlendirmede Bulundu

Akhisarspor kulüp başkanı Fatih Karabulut çıktıkları ilk maç sonrasında açıklama yaptı. Fatih Karabulut sezon öncesinde hazırlık maçı bile yapamadıklarını ve bu maçın onlar için hazırlık maçı niteliğinde olduğunu söyledi.

Karabulut maçta çok fazla pozisyon bulduklarını ancak bunları gole çeviremediklerini ifade etti. Bu maç sonrasında gençlerin kendilerine olan güvenlerinin arttığını, gençlerin bu maçta kendilerini gösterdiğini söyledi.

Başkan Fatih Karabulut eski oyunculara olan borçlarını taksitlendirerek ödeyip transfer yasağını kaldırmak istediklerini ve bunun için de Akhisar’dan destek beklediklerini söyledi.

Güncel Yazılar

Comments are closed.