Akhisarspor, Cem Kavçak ile Yeni Sezona Başladı

Akhisarspor

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor geçen sezondan ümidini kesmeden yeni sezon için hazırlık çalışmalarına başladı.

Geçen sezon korona virüs sebebiyle verilen aradan sonra ilk maça teknik direktörsüz ve eksik oyuncuyla çıkan Akhisar Altay maçında yenilgi aldı. Bu sebeple ligde yaşanan korona virüs olumsuzluklarını en çok yaşayan takımlardan biri oldu.

Kulüp başkanı Fatih Karabulut üst lige çıkma konusunun peşini bırakmayarak tekrar tekrar TFF’ye başvuruda bulunuyor. Bütün bu gelişmelerin ardından yeni teknik direktör Cem Kavçak yönetiminde antrenmanlara başlayan takım ilk çalışmalarını Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde yaptı.

Kadir Keleş Dışında Herkes Katıldı

Akhisarspor takımı yeni sezon hazırlıklarına başladı. Altay’a giden Engin ve Erhan ile takımdan ayrılan Muhammed Reis dışında tüm oyuncular yapılan antrenmana katıldı. Kadir Keleş antrenmanlara izinli olduğu için katılamadı.

26 Temmuz’da sezonu bitiren Akhisarspor 11 Eylül’de yeniden başlayacak olan lig maçları için yeniden antrenmanlara başlamış oldu.Akigolar kamp için başka yere gitmeyip Akhisar’da tesislerde çalışmalarını yapacak. Kulüp yönetimi TFF’nin alacağı karara göre transferler konusunda yeni seçenekleri gözden geçirecek.

Güncel Yazılar

Comments are closed.