Akhisarspor Bandırmaspor’a 1-0 Yenildi

Akhisarspor

Akhisarspor Bandırmaspor’a 1-0 Yenildi

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor takımı ligin 2.haftasında Royal Hastanesi Bandırmaspor ile karşılaştı.

Deplasmanda maça çıkan Akhisar ekibi maçı 1-0 kaybetti. Maçta Hakan Ceylan, Deniz Turgut, Bersan Duran hakem olarak görev yaptı.

Maçın tek golünü Bandırmaspor’dan Del Valle 18.dakikada attı.

Akhisar Oyuncularının Sabrı Tükendi

Akhisarspor takımı ilk hafta Tuzlaspor ile berabere kalırken bu hafta Bandırmaspor’a 1-0 yenildi. Takım bir süredir sıkıntılarla uğraşırken son çıkılan maçta oyuncular isyanın eşiğine geldi.

Aylardır maaşlarını alamadıklarını belirten Akhisar oyuncuları maçın ilk 30 saniyesinde hareket etmeden sahada bekleyerek içinde bulundukları durumu protesto ettiler.

Bir zamanla ülkemizi UEFA Avrupa Ligi’nde temsil eden takımın şu an içinde bulunduğu durum taraftarların da sosyal medyadan tepki göstermesine sebep oldu.

Maç sonrasında protesto ile ilgili açıklama yapan başkan Fatih Karabulut, 1.Lig ekiplerinin ortak karar alarak bu protestoyu yaptıklarını belirtti. Takım kaptanı Kadir Keleş ise 7 aydır kendilerine sözler verildiğini ancak tutulmadığını belirtti.

Güncel Yazılar