Yılmaz Vural, Akhisarspor’la Gurur Duyuyorum Dedi

TFF 1.Lig ekipleri arasında yer alan ve şampiyonluk mücadelesinde ilk sıralarda yer alan Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural takımı değerlendirdi.  Vural yaptığı değerlendirmede takımına övgüler yağdırdı.

Akhisar’ın İki Kupası Vardı

Teknik direktör olarak 30.takım olarak Akhisarspor takımının başına geldiğini belirten Yılmaz Vural buraya geldiğinde takımın müzesinde iki adet kupa olduğunu söyledi. Bu kupalardan birincisinin Türkiye Kupası diğerinin Süper Kupa olduğunu söyleyen Vural bu camianın ülkemizi Avrupa’da temsil ettiğini hatırlattı. Akhisarspor’un bir ilçe takımı olmasına rağmen oldukça büyük başarılara imza attığını ifade eden teknik direktör Yılmaz Vural kısa sürede bu başarıları yakalamak kolay değil dedi. Vural Akhisarspor ile gurur duyduğunu sözlerine ekledi.

Lig maçlarına korona virüs sebebiyle ara verilmesi ile futbol oynamaya hasret kaldıklarını ifade eden tecrübeli teknik adam, bu dönemi atlatacağız ama dikkatli ve tedbirli olmamız gerekir dedi. Yılmaz Vural tüm dünyanın zor bir sınav verdiğini belirterek bu salgın bittiğinde normal hayatımıza döneceğiz şeklinde konuştu. Vural lig maçlarının başlaması halinde mücadelelerine devam edeceklerini ve Süper Lig’e çıkacaklarını ifade etti.

 

Comments are closed.