Akhisarspor Yılmaz Vural İle Yükselişe Geçti

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig takımlarından Akhisarspor son günlerde aldığı puanlarla taktirleri toplamayı başardı. Takımın bu başarısının arkasında teknik direktör Yılmaz Vural ve ekibi bulunuyor. Önceki maçlarında 6 maç üst üste gol atamayan takımın son 7 maçta 15 gol atmasında Vural’ın etkisinin büyük olduğu düşünülüyor.

İlk maçlarda takımın yaşadığı suskunluk son 7 maçta gol yağmuruna dönüştü. Böylece Yılmaz Vural’ın başında bulunduğu takım ligde üst sıralara doğru ilerlemeye devam ediyor.

Yılmaz Vural Akhisarspor Üzerinde Çok Olumlu Etkileri Oldu

Akhisarspor takımının başına geçen Yılmaz Vural’ın ilk olarak takımın başında çıktığı maç olan Altınordu maçında oldukça etkisiz kaldı. Akhisar son dönemde rakip takımların filelerini havalandırdı. Bu gol yağmurunda Yılmaz Vural’ın takım başına geçmesinin ve motivasyonunun etkisinin büyük olduğu kabul ediliyor. Akigo son oynadığı maçlarda yoğun olarak gol attı. Bu 7 maçta Hatayspor, Osmanlıspor ve Adana Demirspor’u karşısında 3-2’lik bir skora imza atıldı. Eskişehirspor’u 2-1, Giresunspor’u 2-0 yenen Yeşil-Siyahlılar Menemenspor’la 2-2 berabere kaldı.

Comments are closed.