Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe’ye Mesaj Var

Bir radyo programına katılan ve kendisine sorulan soruları cevaplayan Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural son günlerde konuşulan pek çok konu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Vural Akhisarspor’da çok rahat çalıştığını ve takımı çok sevdiğini ifade etti. Burada çok mutlu olduğunu ve 1,5 aydır İstanbul’a gitmediğini söyledi. Oyuncuların kendisine saygı duyduğunu, oyuna çıkarmadığında onlarla sorun yaşamadığını belirten Yılmaz Vural Akhisar kulüp başkanının da çok temiz bir insan olduğunu söyledi.

Sahada oynadıkları futbolu teknik direktör kadar taraftarın da bildiğini söyleyen Yılmaz Vural taraftar her şeyi biliyor, taraftarı kandıramazsın şeklinde konuştu. Ülkede kötü oyunu taraftarın kabul etmediğini oyuncuların da bunu bilerek sahaya çıktığını söyledi.

Fenerbahçe’ye Tavsiyeler

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural Fenerbahçe’ye akıl vermek gibi bir niyetinin olmadığını ancak Fenerbahçe’nin transfer konusunda doğru transferleri yapmasının gerektiğini söyledi. Transferlerinin fiyasko ile sonuçlandığını doğru transfer yapmanın kuralları olduğunu ve Fenerbahçe’nin bu kurallara uyarak transferlerini yapması gerektiğini ifade etti.

Yılmaz Vural bu konuda çok tecrübeli olduğunu ve kendisine talip olanın kazanacağını söyledi. Vural telefon numarasının uzun yıllardır aynı olduğunu ulaşmak isteyenlerin ulaşabileceğini ifade etti.

 

Comments are closed.