Akhisarspor’dan Biz Bize Yeteriz Kampanyası’na Destek

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig takımlarından Akhisarspor, koronavirüs salgını sebebiyle sıkıntı yaşayan vatandaşlarımıza destek amacıyla başlatılan Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına destek verdi. Milli dayanışma kampanyası için yapılan yardımlar ihtiyaç sahiplerine verilecek.

Karabulut ve Vural’dan da Destek Geldi

Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural ve Kulüp Başkanı Fatih Karabulut ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere başlatılan destek kampanyasına birlikte bağış yaptılar. Vural ve Karabulut bağış yaptıklarına dair dekontu ellerinde tutarak kulüp önünde fotoğraf çektirdiler. İkili bu fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaştılar. Akhisarspor takım olarak virüs sebebiyle lige ara verildiği için evlerinde bulunuyor. Takımın ne zaman antrenmanlara başlayacağı henüz belli değil. Yılmaz Vural ise 65 yaş sınırlaması sebebiyle dışarı çıkamadığı için tesislerde vakit geçiriyor. 2 haftadır tesislerde kalan Vural antrenmanların başlaması için uygun vaktin gelmesini bekliyor.

Bu arada Akhisarspor’da takım kaptanlarından Onur Ayık, Aykut Çeviker ve Kadir Keleş ile birlikte takım oyuncuları evlerinden çıkmayan yaşlılara yardım etmek amacıyla aşevine 100 adet yardım paketi bağışında bulundular.