Garry Rodrigues Süper Lige Yeniden Dönebilir

Ülkemizde sarı kırmızılı takım Galatasaray ve sarı lacivertli takım Fenerbahçe formaları giyen 32 yasındaki tecrübeli isim Garry Rodrigues’ in tekrar Süper Lig’e dönme olasılığı belirdi. Süper Lig’ de sürpriz bir ekip 32 yasındaki tecrübeli isim Garry Rodrigues’e resmi teklifini sundu.

Son olarak komşuda Yunanistan’ da Olympiakos ile sözleşmesinin son yılına giren 32 yasındaki tecrübeli isim Garry Rodrigues için Başkent ekibi MKE Ankaragücü’nün gündemine girdi.

Süper ligin önemli takımlarından bir haline gelen başkent ekibi sarı lacivertli takım MKE Ankaragücü Yunanistan’ da Olympiakos ile sözleşmesinin son yılına giren 32 yasındaki tecrübeli isim Garry Rodrigues için tekliflerini ilettiler.

Süper lige yeniden dönme ihtimali doğan 32 yasındaki tecrübeli isim Garry Rodrigues ‘in transferi kısa süre içinde açıklığa kavuşması bekleniyor.

32 yasındaki tecrübeli isim Garry Rodrigues süper lige özellikle sarı kırmızılı takım Galatasaray ile oldukça renk katarak taraftarı heyecanlandıran bir oyuncu oldu. Sol kanatta hücum da görev alan 32 yasındaki tecrübeli isim Garry Rodrigues başkent ekibi sarı lacivertli takım MKE Ankaragücü ne katılması halinde büyük olasılık ile takımına büyük katkı sağlayacak isimlerden birisi olacaktır.

GARRY RODRIGUES’İN TÜRKİYE KARNESİ

Galatasaray ile 78 maça çıkan Garry Rodrigues, Sarı-Kırmızılılarda 16 gol, 16 asistlik istatistik yakalamıştı.

Fenerbahçe formasıyla ise 29 müsabakada boy gösteren Yeşil Burun Adalı kanat oyuncusu, 4 gol 6 asistlik skor katkısı vermişti.

BAŞKENT EKİBİ MKE ANKARAGÜCÜ KADROSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Süper ligin başkenti olan sarı lacivertli takım MKE Ankaragücü yeni sezon hazırlıklarına başlamış durumdalar.

Başkent ekibi sarı lacivertli takım MKE Ankaragücü geçtiğimiz 2022 / 23 sezonun da süper lig de kümede kalma yarısı ile tamamlamış olsalar da sonun da süper lige tutunmayı başarmışlardı.

Süper lig de Başkent ekibi sarı lacivertli takım MKE Ankaragücü çıktıkları 36 karşılaşmada 12 galibiyet 6 beraberlik ve 18 mağlubiyet ile toplaya bildikleri 42 puan da 11. Sırada yer alarak sezonu tamamlamışlardı.

Yeni sezon hazırlıklarına tecrübeli teknik adam Tolunay Kafkas ile devam eden Başkent ekibi sarı lacivertli takım MKE Ankaragücü kadrosuna kattığı yeni isimler ile beraber takımını da güçlendirerek yeni sezona daha iyi bir takım olarak girmek istiyorlar.

Süper ligin başkenti olan sarı lacivertli takım MKE Ankaragücü yeni sezon hazırlıklarına başlayarak devam ederken bir yandan da kadrosunu güçlendirmek için çalışmalara devam ediyorlar.

Başkent ekibi bu sezon transfer de kadrosuna önemli isimler kazandıran takımlardan birisi olduklarını söyleye biliriz.

Başkent ekibi sarı lacivertli takım MKE Ankaragücü Karadeniz ekibi olan ve bu sezon süper lige veda ederek bir alt lige düşen Giresunspor’ un golcüsü Riad Bajic ile anlaşarak takımına kazandırdılar.

Golcü sorununu büyük ölçüde çözen başkent ekibi savunmada ise Mert Çetin ile güçlenerek kadro kalitesini arttırdılar.