Akhisarspor’un Yeni Teknik Direktörü Yılmaz Vural

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımlarından Akhisarspor’un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural bugün takımı ile ilk antrenmanını yaptı. Yılmaz Vural Akhisarspor’un ligin 20.haftasında oynayacağı Altınordu maçının hazırlıklarını yapmak üzere takımın başında çalışmalara çıktı.

Vural takımın antrenmanına çıkmadan önce teknik ekip ile bir toplantı yaptı. Ardından oyuncularla birlikte sahaya çıkan teknik direktör tüm oyuncularla yakından ilgilendi. Yeni teknik direktör  takımı 4 gruba ayırarak çalışmalarını sürdürdü. Yapılan antrenmana hastalıkları devam eden Taha Yalçıner ve Muhammed Reis katılmadı.

Yeni Teknik Direktör Vural Birlikte Başaracağız

Takımı ile ilk antrenmanını tamamladıktan sonra basın mensuplarına konuşan Vural takımın çok fazla şut attığını ve 54 tanesinin gol olduğunu ama yine de ligin son sıralarında yer aldıklarını söyledi. Takımda aksiyon bulunduğunu ama sonuç alınmadığını ifade ederek bu sezon hep birlikte bunu başaracağız dedi.

Oyuncuların beklentileri hakkında da konuşan Vural oyuncuların teknik direktör olarak beklentilerinin adaletli olmak olduğunu belirtti.  Ayrıca bu ligde büyük küçük takım bulunmadığını ve her takımın diğer takımı yenme gücünün bulunduğunu belirten Yılmaz Vural taraftarlara da çağrıda bulunarak takımlarını sonuna kadar desteklemelerini istedi.