Akhisarspor Yeni Çalıştırıcısını Arıyor

Akhisarspor yeni teknik direktör

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig maçlarında pek başarılı karşılaşmalara imzasını atamayan teknik direktör Mehmet Altıparmak’la yollarını ayırmış olan Akhisarspor yeni teknik direktör arayışını sürdürüyor. Son olarak Bursaspor maçında 1-0 yenilen Akhisarspor bu maçtan sonra şampiyonluk yarışında ağır bir yara almıştı. Bu maç sonrasında teknik direktör Mehmet Altıparmak ile yollarını ayırma kararı alan yönetimin; yeni bir çalıştırıcı arayışlarına hız verdiği biliniyor.

Yeni Teknik Direktör Adayları Kimler?

Bursaspor mağlubiyeti sonrasında Mehmet Altıparmak ile yollarını ayıran Akhisarspor; şampiyonluk yolunda yara almasının akabinde yeni teknik direktör arayışlarına tam gaz devam ediyor. Yeni teknik direktör arayışı için kollarını sıvayan yönetimin; Yalçın Koşukavak ile görüştüğü bildiriliyor. İlk olarak sezona Bursaspor’la başlayan Yalçın Koşukavak ile görüştüğü öğrenilen Akshisarspor yönetiminin bu teknik adamdan yanıt beklediği bildiriliyor.

Akhisarspor yeni teknik direktör arayışlarından birisinin de Metin Diyadin olduğu bildiriliyor. Yine alternatif seçenekler arasında Sait Karafırtınalar’ın da bulunduğu ifade ediliyor. Yeşil Beyazlı ekip Pazar Günü itibariyle Altınordu deplasmanına çıkacak. Bu maç öncesinde takımının yeni teknik direktörünün de belli olacağı düşünülüyor.