AKHİSARSPOR’UN TEKNİK DİREKTÖRÜ MUHAMMET YILMAZ KİMDİR

TFF 2. Lig’ de mücadele eden Akhisarspor ‘un tecrübeli teknik direktörü Muhammet Yılmaz yeşil siyahlı takım ile lig ‘de kalma mücadelesi veriyorlar.

Sezonun başında Akhisarspor ‘Un başına geçen 50 yaşındaki tecrübeli teknik direktör Muhammet Yılmaz yeşil siyahlı takım ile lig de 17 karşılaşmada 6 galibiyet, 3 beraberlik ve 8 mağlubiyet alarak sezonun ilk yarısını 21 puan ile 13. Sırada düşme hattının 3 puan üzerinde tamamlamışlardı.

50 yaşındaki tecrübeli teknik direktör Muhammet Yılmaz yeşil siyahlı takımAkhisarspor’ u yeniden süper lig de ki günlerine döndüre bilmek için mücadele eden isim bu sezon takımını TFF 2. Lig’de kalması için mücadele edecekler gibi görünüyor.

MUHAMMET YILMAZ TEKNİK DİREKTÖRLÜK KARİYERİ

50 yaşındaki tecrübeli teknik direktör Muhammet Yılmaz 9 Eylül 1971’ de Balıkesir’de dünyaya gelen isim kariyerine ilk olarak Balıkesirspor alt yapısında Mesut Dilsöz yanın da yardımcı antrenör olarak başlamıştır.

2011 ve 2019 yılları arasında Balıkesirspor’ da A takım ve alt yapı seviyesinde yardımcı antrenör olarak devam ettiği kariyerinde Balıkesirspor dışında ilk olarak Bandırmaspor ‘da u – 19 takımın da yardımcı antrenör olarak göreve başlamıştı.

Şuan da teknik direktörlük görevini yürüttüğü Akhisarspor’ da ise 2020 yılında yardımcı Antrenör olarak başlayan Muhammet Yılmaz 2021 yılında 4 karşılaşmada geçici Antrenör olarak takımın başına geçerek 1,25 puan ortalaması yakala bilmiş oldu.

Bu sezon ise takım tamamen 50 yaşındaki Muhammet Yılmaz’a emanet edilen Akhisarspor ile 19 karşılaşmada 1,26 puan maç başı puan ortalaması yakalamış oldu.

50 yaşındaki teknik direktör Muhammet Yılmaz Akhisarspor ile tercih edilen dizilişi 4 – 1 – 4 – 1 ile sahada yer alıyor. Akhisarspor ile 2024 yılına kadar da sözleşmesi devam ediyor.

AKHİSARSPOR YÜKSELMEK İSTİYOR

Geçen yıl 1. Lig’de mücadele eden Akhisarspor bu sene mücadelesini daha da arttırarak tekrar yükselmeyi hedefliyor. Başarı perdesini aralamak isteyen Akhisarspor en iyi haliyle sahaya çıkıp sonuna kadar mücadele etmeyi planladı.

Hem oyuncularıyla hem de taraftarıyla bu sezonu en iyi şekilde geçirmek isteyen Akhisarspor başarıya koşacak.