Akhisarspor’un Tecrübeli Reis’i

Türkiye Futbol federasyonu 1.Lig ekipleri arasında mücadele eden Akhisarspor takımının en yaşlı oyuncusu 35 yaşındaki Muhammet Reis oldu. Muhammet Reis en tecrübeli ve en yaşlı oyuncu olurken Halil, Ali ve Hasan en genç isimler arasında yerlerini aldılar.

Play-Off hattında bulunan ve Süper Lig’e geçme aşamasında mücadele eden Akhisarspor’da 28 futbolcu bulunuyor. 28 kişi içinde takımın en yaşlı oyuncusu Muhammet Reis oldu. Ege temsilcisi yaş ortalaması olarak 26 yaş ortalaması ile en yaşlı takım olarak belirlenirken takımın da en yaşlısı 35 yaş ile orta saha oyuncusu Muhammet Reis oldu. Takımda Reis’i 34’er yaşla Lukac ve Burhan Eşer takip etti. Akigo kadrosunda yer alan 19 yaşındaki Halil Yeral, Ali Kaan ve Hasan Ali Adıgüzel takımın en genç futbolcuları arasında yerlerini aldılar. Muhammet Reis 16 yıldır takımda diğer futbolculara destek olurken 12 farklı takımda forma giyme şansını yakaladı.

Muhammet Reis Şampiyonluk İstiyorum

Akhisarspor takımının en tecrübeli oyuncusu Muhammet Reis, kariyerindeki ilk şampiyonluğu 2012-2013 sezonunda Ekol Hastanesi Balıkesirspor’la 2. Lig’de yaşadı. Muhammet Reis bunun kariyerindeki ilk şampiyonluk olduğunu belirtti.  Reis şimdi ikinci şampiyonluğumu Akhisarspor‘la yaşamak istiyorum ve İnşallah bunu arkadaşlarımla gerçekleştireceğiz şeklinde konuştu.