Akhisarspor TFF’nin Toplantı Sonucunu Bekliyor

Akhisarspor, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 2 Nisan Perşembe günü yapılacak olan değerlendirme toplantısından çıkacak sonucu bekliyor.

Dünya çapında pandemi ilan edilen ve ülkemizde de hayatı durma noktasına getiren koronavirüs sebebiyle ülkemizde lig maçları ertelendi. Lige verilen ara sebebiyle spor kulüpleri d oyuncularına tatil vererek antrenmanlarını erteledi. Akhisarspor Kulübü de oyuncularına tatil vererek antrenmanlarını ikinci kez erteledi. Akhisarspor yetkilileri yeniden çalışmalara başlamak için  Futbol Federasyonu’nun 2 Nisan Perşembe günü yapacağı toplantıdan çıkacak kararları beklemeye başladı.

Yılmaz Vural Gündemi Takip Ediyor

Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural sokağa çıkmayıp gelişmeleri evinden takip ediyor. Gündem hakkında değerlendirmelerde bulunan Vural tüm takımın beklemede olduğunu, yabancı oyuncuların ülkeden ayrılmadığını ifade etti. Oyuncularının İzmir’de evlerinde bulunduğunu ve kendilerine özel bir program verildiğini ve o programa uyarak çalıştıklarını söyledi. Bu bekleme döneminde tüm takımların performansında belli bir düşüşün olduğunu söyleyen Yılmaz Vural bu hastalık yüzünden herkesin tadının tuzunun kaçtığını ifade etti. Vural bir an önce bu salgından kurtulmayı ve liglerin tamamlanmasını diledi.