Akhisarsporlu Taraftarlardan İlginç Tepki

Akhisarspor

Akhisarspor 6 haftadır gol atamayarak bu konuda taraftarların da tepkisini üzerine çeken bir takım oldu. Akigo taraftarları sosyal medya üzerinde örgütlenip Ekol Göz Menemenspor maçında ilginç bir tepkiye imza attılar. Taraftarlar hazırladıkları büyük ok işaretleri ile kendi takımlarındaki oyunculara karşı takımın kalesini gösterdiler.

Taraftarlar Oklarla Kaleyi Gösterdiler

Akhisarsporlu taraftarlar bu hafta oynana Ekol Göz Menemenspor maçında takımlarının uzun süredir gol atamamasına tepki gösterdiler. Sosyal medyada bir araya gelen taraftar grubu 6 maçtır gol atamayan takımlarına hazırladıkları renkli ve büyük oklar ile rakip takımın kalesini gösterdiler. Kale arkası tribünde buluna taraftarların ellerindeki bu oklarla Akhisarsporlu futbolculara kaleyi göstermesi çok farklı görüntüler oluşturdu.

Akhisarlı futbolcular da bu tepkiye duyarsız kalmayarak taraftarların oklarla gösterdiği kaleye maçın 3. Dakikasında gol attılar. Akhisarspor taraftarının bu protestosu daha önce 2024 yılında Almanya’da FC Magdeburg’un taraftarları tarafından yapılmıştı.