Akhisarspor Biletleri Satışa Sunuldu

Akhisarpor biletleri

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig maçımda evinde Bursaspor’u ağırlayacak olan Akhisarspor’un biletleri satışa sunuldu. Süper Lig’e çıkma yarışının kıran kırana geçtiği 1. Lig maçları arasında yer alan Akhisarspor ile Bursaspor maçının çok çekişmeli geçmesi bekleniyor. Akhisarpor biletleri satın almayı isteyenler; maç biletlerini rahatlıkla alabiliyor.

Akhisarspor ile Bursaspor takımlarının maçı Spor Toto Akhisar Stadında yapılacağı belirtilirken; maçın biletlerinin de satışa çıkarıldığı bildirildi. Bilet fiyatları ise VİP 30 TL, kapalı bölüm 26 TL, kale arkası ise 20 TL olarak belirlendi. Maçta misafir biletlerinin de 20 TL olduğu belirtildi.

Akhisarspor’da Kombine Biletler de Satışa Sunuldu

Akhisarspor’un ikinci yarı için geçerli olan kombine biletlerinin de satışa sunulduğu açıklandı. Buna göre kombine bilet fiyatları maratonda 50 TL, kale arkasında ise 30 TL olarak belirlendi. Akhisarspor ile Bursaspor maçının çok çekişmeli geçmesi beklenirken; her iki takımın da Süper Lige çıkmak konusunda oldukça iddialı bir konumda yer aldıklarını söylemek mümkün oluyor. Bu kapsamda taraftarlarından tam destek almayı isteyen Akhisarspor; taraftarlarından maçları takip etmesini de istiyor.